BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tvirtovė

Pradėjom mūryti antrąjį frontoną. Šis jau sudėtingesnis, mat čia stogas “nukirptas”. Reikia pamūryt sienutę, kad stogelis remtųsi, o tuo pat metu ir stogo nuolydžius išmūryti. Daugiau blokelių pjaustymo, matavimo ir žaidimo. Dar ir perdangos balkiams daugiau skylių reikia  daryti. Toj sienutėj, gavosi tiek skylių, kad atrodo kaip tvirtovės bokštas. Žaidžiam karą. Ruoškit medinius kardus, šalmus ir molines bombas. Priešų antplūdžiui pasiruošę.

Štai kaip jau atrodo namas iš tradicinio kampo.

Apačioj ant pamato galima įžiūrėti blokelius su blyniukais. Ten atliekam eksperimentus su senais klijais. Laboratoriniai bandymai kol kas pačiame įkarštyje. Klijų liko nemažai, tai norisi juos nors kaip kokią pagalbinę medžiagą sunaudoti. Tai maišom įvairiom proporcijom su cementu, kitais klijais ir žiūrim kaip laiko. Patys pirmieji bandymai patyrė visišką fiasko, bet kuo toliau, tuo labiau “atkalam sistemą”. Pasirodo net yra skirtumas ar mūrijama ant sudrėkinto blokelio ar ant sauso, bei kiek laiko praėjo po klijų uždėjimo. Kai kurie bandymai parodė, kad kuo daugiau laiko praėjo nuo klijų uždėjimo, tuo kietesnis mišinys darosi (čia ne valandų o dienų ar net savaičių skirtumas).

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Tvirtovė”

  1.   Giedrius rašo:

    Mano galva eksperimentai su statybinem medziagom- bedu ieskojimas. Jei nesilaikai instrukciju o kuri savo technologijas eksperimetu deka, lauk bedos. Tavo testai nieko neverti- gamyklose ivalde: saldyma sildyma dregme ir ciklavima. Oi susimaitosi :)

  2.   Blakis rašo:

    Kvaila išmest senas medžiagas. Gal ne visas, bet sunaudot pilnai galima :) Tas neliečia senų glaistų, dažų, o cemento pagrindu galima naudot kad ir išlyginimui maišant su nauju cementu, pagal poreikį pridedant žvyro ar smėlio.

  3.   Siltinimas poliuretanu rašo:

    Atrodo kad bus puikus namas.

Rašyk komentarą