BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tomas Sojeris

Verbų sekmadienį dirbti negalima. Tai ir mes užsiėmėm malonumais. Kaip Tomas Sojeris darbą pavertė pramoga, taip ir mes išėjom į sodą pramogaut ir medelių baltinti. Visai smagus užsiėmimas. Tik po to skalbimo nemažai, nes ir rūbai nusibaltina, ir plaukams net tenka. Bet vaizdas po to sode koks gražus. Viskas dar pilka, vos viena kita šakelė tik bando skleist pumpurą, o balti medžių kamienai tiesiog švyti priešais saulę.

Kadangi baltinimo mišinį reikia mirkyt 4h, tai reikėjo tą laiką kaip nors prastumt. Nusprendėm, kad reik pernykštę žolę sugrėbstyt. Nauja jau kalasi, bus gražu, ir pjauti po to lengviau. Nemažą kupetą gavom. Reiks užsiimt neteisėta veikla ir sudeginti ją, o pelenus paleist ant dirvono. Nuodėmė natūralios trąšos neišnaudot.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Tomas Sojeris”

 1.   Saulius rašo:

  Kuriems galams pavasari medzius balinti?Reik is rudens,kad nuo temperaturu svyravimu kamienai neposketu.Ziema tamsus kamienas greiciau ikaista,o nakti pasalus suskyla.Na nebent cia estetiniais ar meniniais sumetimais.
  Ir zole,supudyta komposto kruvoj,daug geresne trasa nei sauja pelenu.

 2.   zaidziamstatybas rašo:

  Siaip visas kaimas pavasari baltina medzius, dar neisprogus pumpurams. Tam, kad kirminu lervos neliptu i medi ir vaisiai nebutu sukirmyje.

  Supudyta zole komposto kruvoj - bus ale durpes, tai yra rugstine trasa.
  O pelenai - sarmine.
  Vieni augalai labiau megsta rugstine terpe, kit sarmine. Todel reikia ir tokios ir tokios trasos.

  Gero komposto turim prie tvarto, ten ir palaikyto arklio s.. yra :)

Rašyk komentarą