BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Statom ardom statom…

Baigėm mūryti antro aukšto sienas. Baigėm sąramas lipdyt. Nu bet negi taip lengvai imsi ir baigsi tokį malonų žaidimą…

Paaiškėjo, kad nuo rudens likę klijai niekam tikę. Baigėsi jų galiojimo laikas ir… viskas. Kokio velnio ten pridėta - neaišku, bet neklijuoja taip kaip reikia. Sukietėję, po dienos-kitos pradeda trupėt - ranka galima brūžinti ir byra sau klijai kaip smėliukas.

Gaila, kad tik pradėję mūryt nepatikrinom ar jie gerai laiko, tai teko visą eilę nuardyti ir vėl iš naujo su naujais klijais mūryt. Na nieko, užtat gerai nešiosis. (Taip sakoma apie rūbą: jei siuvėjui siūlai pinasi, sako gerai nešiosis). Dabar jau tikrinsim visų klijų ir kitokių statybinių mišinių galiojimo terminus, trukmę, ir t.t… Iš klaidų mokomės.

O dabar gera žinia.

Kad ir kišo nelabasis pagalius į ratus, vis vien mes baigėm mūryt antrą aukštą. Na tiesa ne visą, o tik sienas.

Dar liko viena svarbi vidsienė. Ant jos remsis perdangos lentos, tai ji būtinai turi būt pastatyta iki stogo dengimo. Gana įdomiai ji atrodo, nes nors ir yra trumputė, bet turi dvejas duris. Ten kada nors bus dušas ir drabužinė.

O čia vaizdelis pro kitas duris. Nežinau kaip pasiteisins ir ar iš vis pasiteisins, bet kol kas numatyta, kad tualetas ir dušine turės dvejas duris.

Net ir baigus šią sienutę, negalėsim pasidžiaugt, kad jau baigta su mūrais. Lieka dar frontonai. Juos irgi iš blokelių mūrysim. O juos geriau iki dengiant stogą pasimūryt, kad po to nereiketų galvos į gegnes trankyt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Statom ardom statom…”

 1.   pranas rašo:

  Reikejo vidsiene risti prie laukines sienos metaliukais arba iskart murijant. Dabar turesi amzina problema, ji visada po kurio laiko atitruks

 2.   Blakis rašo:

  Taip, reikalingas surišimas. Jei jau siena pamūryta, iš bėdos galima ir kampukus diubeliais prikaliot, užsitinkuos paskum :) net jei gipsa lipdysi vistiek geriau kai siena rišta.

 3.   zaidziamstatybas rašo:

  Pranai, Blaki, viskas gerai - surišom, ir suankeriavom. Konstruktorius pats mūrija, tai neleis nusukt medžiagų :)

  Orai neblogi, darbų daug, nebespėju su fotiku lakstyt visur. Dar kompas parėjo, tai ir blogo rašymas susivėlina. Greitu laiku pasitaisysiu.

 4.   rimas543 rašo:

  O statant neteko įrangos ar įrankių nuomotis? https://www.cramo.com/lt-LT mačiau nuomoja, ir planuoju savo pradėt statyt, tai galvoju gal geriau nuomot

Rašyk komentarą