BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sijoklė

Kokie gi žaidimai be smėlio dėžės ir smėlio. Na gi niekaip neina. O jei dar susipeši bežaisdamas, tai net vienos smėlio dėžės per maža darosi. Dideliems žmonėms ir žaislai didesni reikalingi. Pas mus irgi yra ir smėlio ir žvyro ir didelių lopetėlių ir didelių kibirėlių, ir dar didesnių rėčių-sijoklių.

Sijoklė reikalinga, kad sijoti žvyrą. Betonuojant, priklausomai nuo to kokiam tikslui betonas bus dedamas, naudojamas skirtingos frakcijos žvyras. Mūrijimo skiediniui naudojam smulkesnį, sąramoms stambesnį, o pamatam dar stambesnį dėjom.

Pirkti žvyrą “nekondicinį” arba labai maišytos frakcijos yra pigiau nei sijotą. O jei dar koks pažįstamas vairuotojas “pakeliui” į kokį objektą užveža, tai jau pigiau nerasi….

Todėl tenka pasidarbuot su kastuvėliais, kibirėliais ir rėčiais, kad pasijoti žvyrą. Imi su kastuvu kasi nesijotą, meti ant sijoklės. Smulkus žvyras nubyra žemyn, o didesni akmenys nurieda šalia sijoklės.  Taip ir darbuojiesi, kol prisijoji keletą dešimčių kibirų…

Trim du tokius “rėčius” su skirtingo tankumo tinklu. Geras daiktas…

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Sijoklė”

  1.   Lukrecija rašo:

    Mūsų vaikams, tai žaidimai lauke be smėlio dėžės neįsivaizduojami. Jie joje gali visą dieną prasikrapštyt ir bus geriausiai praleistas laikas :)

Rašyk komentarą