BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sienutė

Baigėm antro aukšto atraminę sienutę. Gan įdomiai atrodo tas durų derinys tarp plytų. Erdvės jausmas kitoks. Dar stogas užsidės, tai tada pajusim jau kokia ta erdvė iš tikrųjų yra.

Sienutę ne šiaip plikom plytom mūrijom. Ankeriavom į sieną kištukais metaliniais, armatūra. Neturėtų vaikščioti. Kadangi vienoj sienoj dvejos durys, tai priėmėm sprendimą, iki durų sąramų statyt paprastai, o sąramas įlieti į sienas. Teko truputį pasidarbuoti su griaunamaisiais įrankiais ir skylės buvo padarytos.

Sąramos užpiltos. Dėl tvirtumo, dar ir viršutinę eilę dėjom ne plytom, o monolitinį viršų išliejom. Tai ne tik dėl tvirtumo, bet ir iš tingėjimo. Nes aukštis iki perdangos liko kiek mažiau nei plytos storis, tai būt tekę plytas pjaustyt. Į monolitą dėjom armatūrą, ją taip pat rišom prie išorinių sienų, ir dar įstatėm vertikalius stulpelius, prie kurių tvirtinsis medinės perdangos. Nebereikės sukt galvos, kaip perdangas toj vietoj pritvirtinti.

Iš kitos pusės siena. Vienos durys į WC, kitos ale durys į mini garderobinę

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Sienutė”

 1.   Blakis rašo:

  A kode ne visą aplink betonavot? Daug kas daro aplink perimetrą betoninį žiedą, ir, manau, labai gerai. Pats irgi taip planuoju :)

 2.   zaidziamstatybas rašo:

  Sienutė aplink betonuota. O per visą namo perimetrą nedėsim monolitinio žiedo. Ne dėl taupymo, bet dėl konstrukcinių paskaičiavimų, stogo konstrukcijos. Tiesiog nėra reikalingas tas žiedas.
  Reikės atskirą žinutę paskirti aukšto užbaigimui ir stogui.

 3.   Arijus rašo:

  Gražiai sumūryta! Truputį tinko ir galima dėti plyteles!

Rašyk komentarą