BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Po truputį judam

Žiū jau ruduo persirito į antrą pusę, o aš nepasidalinau kas pas mus kaime vyksta.

Po truputį judam. Mūrijam antrą aukštą. Jau ir pastolių prireikė. Dviračių neišradinėjam, tai ir mūrijimas lėtokai einasi. O dar šalnos prie to neprisideda. Sulauki išganingojo savaitgalio, sulauki kol prašvinta, nuvažiuoji… ir… turi dar laukt kol saulutė pašildys blokelius ir ledukai nuo jų nutirps. Tokiais šaltais momentais geriausias būdas sušilti - patampyti blokelius į antrą aukštą. Gana šiltas bet varginantis malonumas.

Pirmam aukšte jau ir hieroglifų ant sienų atsirado. Paliekam žymas ateinančioms kartoms :)

Lietus dažnai merkia mūsų būsimas grindis. Kad nevaikščiot po balas padarėm pseudonutekėjimus. Išgręžėm skylutes keliuose šoniniuose blokeliuose - veikia gana neblogai.

O viršuje vaizdelis gražesnis. Apylinkės toli matyt. Blokeliai balti, tad kai saulutė pašviečia, viskas atsispindi ir net kartais akina. Taip šviesu atrodo, kad net akinių nuo saulės reikia.

Čia vaizdelis iš kito kampo. Toks darbinis vaizdelis…

Penktai eilei mūryti jau reikia pasilypėt. Diedas palei vieną sieną sumeistravo pastolius.

Penkta eilė nepaprasta - prasideda langai. Lyg ir mažiau turėtų būti darbo - vis tik mažiau blokų mūryt reikia. Bet anaiptol ne lengviau. Reikia pjaustyt blokelius ir kuo to pjaustymo daugiau, tuo lėčiau darbas einasi. Turim tokią vieną vidinę sieną pavadintą “žaidimų sienele” - dvejos durys ir ventiliacinis kaminiukas.  Tikras žaidimas tą vidsienę sumūryti. Dedi po du-tris pjautus blokelius ir vėl tarpas, ir vėl keli pjauti blokeliai ir vėl tarpas… Atsimatuoji, susipjausta blokelius, sumūriji juos į tarpą - pusmetris sumūrytas. Ir vėl matuoji, pjauni, mūriji… ŽAIDŽIAM!!!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Po truputį judam”

 1.   Julita rašo:

  A kaip faina. prisimenu, ir mes kažkada mūrijom….taip ir nebaigėm:)

 2.   tomas rašo:

  sveiki, gal galetumet pasakyti kiek kainavo blokeliai, ir kas gamina, ir perdengimo plokstes kas gamina ir kaina , nes ir mes ruosiames statyti, tai labai jau domina. is anksto dekoju.

 3.   zaidziamstatybas rašo:

  Julita, gal kada dar baigsit… :)

  Tomai, geras klausimas. Patys nelabai skaičiuojam, nes visų smulkmenėlių nesuskaičiuosi,o jos pasirodo velnioniškai daug kainuoja.

  Iš stambiųjų pirkinių, tai už blokelius ir klijus apie 15 tūkstantėlių teko pakloti. Blokeliai Silibloko, rašiau kažkada pradžioj.
  Plokštės, tai per draugus “po pigiaja” kainavo kažkur 6.
  Beje svarbu ne kas gamina, o kaip toli gamina, nes transportas kainuoja oi kaip daug.

 4.   Namų projektavimas rašo:

  O štai ir žiema atėjo. Statybos sustojo ar spėjot pamūriti iki tol kol prisnigo ir dabar darbai viduje prasidėjo? Laukiam naujų įrašų!

Rašyk komentarą