BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Frontonas

Antras aukštas, teoriškai baigtas mūryti. Dar liko nerodytas “triumfo arkos” prijungimas prie sienos. Užpylėm dar vieną sąramą ir taip įbetonavom į kitą atraminę sieną.

Ir pradėjom stogo reikalus - statyti fasadinės pusės frontoną. Jis paprastesnis - trikampis ir tiek.

Pastolių prireikė nemažai. Teko net ardyti laiptinės padėklus, kad pastoliams užtektų. Atidirbom sistemą, kaip statyt pastolius iš tų padėklų. Labai patiko, nesunku, visi vienodi, ir pernešt po to galima į kitą vietą nesunkiai.

Blokelius kaip dėti, tai susipaišėm po vieną, susidėliojom, kaip dėti, kad persidengimai būtų per vidurį, ir kur bus sveikas,o kur reikės pjauti įstrižai. Norėjosi gražų kampą padaryt.

Pavyko tikrai neblogai, bent jau dabar taip atrodo. Jau namas į namą darosi panašus.

Frontoninį mūrą vertikaliai armavom. Keletoj vietų, kiaurai pro visus blokelius mūrijom su armatūra. Blokelių skylės eina vertikaliai beveik per visą sieną.

Tos trys skylė, kur matosi frontone, paliktos stogo balkiams atremti. Langelį darėm nelabai rimtą, bet jo sąramą teko daryt pagal visus reikalavimus su armatūrom ir karkasais. Mat ant jos guls pagrindinis stogo balkis. Tik vibruoti sąramų jau nebesiskolinom vibratoriaus. Per daug jau žaidimo, ir per daug daraisi priklausomas nuo laiko kada ką daryti. Pasigaminom savadarbį “vibratorių”. Imi seną rusišką gręžtuvą, ant jo pritaisai storą armatūros strypą (14) ir makaluoji tokiu gargaru po betoną. Dar truputį sulenki armatūrą, kad ji judėtų ekscentriškai, ne tiesiog apie savo ašį. Darbo daugiau, kokybė neišmatuojama, nes įrankis nesertifikuotas, bet kai darai sau, tai “dėl visa ko” dar pažaidi su savo žaisliuku kokį lyšną pusvalandį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Frontonas”

  1.   awriz rašo:

    Geresnis vibratorius, paiimi porfuratoriu, nustatai kad butu tik kalimas, isidedi kalta i ji. ir kali per apalofkes lenta :) isbandyta. Geriau nei su giluminiu vibro :) Sekmes,

Rašyk komentarą