Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-06-13

Tvirtovė

Publikuota: Stogas

Pradėjom mūryti antrąjį frontoną. Šis jau sudėtingesnis, mat čia stogas “nukirptas”. Reikia pamūryt sienutę, kad stogelis remtųsi, o tuo pat metu ir stogo nuolydžius išmūryti. Daugiau blokelių pjaustymo, matavimo ir žaidimo. Dar ir perdangos balkiams daugiau skylių reikia  daryti. Toj sienutėj, gavosi tiek skylių, kad atrodo kaip tvirtovės bokštas. Žaidžiam karą. Ruoškit medinius kardus, šalmus ir molines bombas. Priešų antplūdžiui pasiruošę.

Štai kaip jau atrodo namas iš tradicinio kampo.

Apačioj ant pamato galima įžiūrėti blokelius su blyniukais. Ten atliekam eksperimentus su senais klijais. Laboratoriniai bandymai kol kas pačiame įkarštyje. Klijų liko nemažai, tai norisi juos nors kaip kokią pagalbinę medžiagą sunaudoti. Tai maišom įvairiom proporcijom su cementu, kitais klijais ir žiūrim kaip laiko. Patys pirmieji bandymai patyrė visišką fiasko, bet kuo toliau, tuo labiau “atkalam sistemą”. Pasirodo net yra skirtumas ar mūrijama ant sudrėkinto blokelio ar ant sauso, bei kiek laiko praėjo po klijų uždėjimo. Kai kurie bandymai parodė, kad kuo daugiau laiko praėjo nuo klijų uždėjimo, tuo kietesnis mišinys darosi (čia ne valandų o dienų ar net savaičių skirtumas).

Patiko (0)


Atgal į: Tvirtovė